Klacht: Geld terug duurt lang en ontevredenheid klantenservice

Nielsvw op 23 juli 2020 over Nespresso in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nespresso
Categorie Koffie
Status Open
Datum 23 juli 2020

Een klant heeft op 29 mei een nieuwe koffiemachine van Nespresso besteld, maar ervaart dat de koffie waterig smaakt. Na het ontvangen van een vervangend apparaat, bleek het probleem hetzelfde te zijn. De klant voelt zich niet serieus genomen door de klantenservice en is ontevreden over de afhandeling van zijn klacht.

Mijn Klacht:

29 mei heb ik een nieuwe koffiemachine bij Nespresso besteld. Toen ik deze thuis gestuurd kreeg en ik hem uitgeprobeerd had, kwam ik tot de conclusie dat de koffie erg waterig smaakte. Hierop heb ik Nespresso gebeld en zij hebben me direct een nieuw apparaat toegestuurd, deze was de volgende dag binnen. Bij deze machine had ik exact hetzelfde probleem; waterige koffie. Hierop heb ik weer de klantenservice gebeld van Nespresso en door de medewerker die ik toen gesproken heb ben ik alles behalve geholpen; ik voelde mij absoluut niet serieus genomen, hij nam van mij niet aan dat de koffie waterig smaakte en hij dacht dat ik niet wist hoe de koffie zou moeten smaken. Ik heb echter 5 jaar lang een Nespresso machine gehad en ik weet heel goed hoe mijn koffie zou moeten smaken. Ik wilde een passende oplossing, maar zijn oplossing was dat ik het apparaat maar terug moest sturen en dat ik dan mijn geld terug zou krijgen. Dat is natuurlijk geen oplossing, maar ik had ook geen zin meer om verder te discussiëren met de klantenservice. Het apparaat heb ik wederom op laten halen bij mij thuis, de klantenservice verzekerde mij dat het maximaal 30 dagen kon duren voordat ik mijn geld terug zou hebben. Daar zijn we inmiddels ruim overheen aangezien ik het apparaat 16 juni heb terug gestuurd. Ik heb meerdere malen gebeld met de klantenservice maar niemand kan mij echt vertellen wanneer mijn geld terug komt. Ik wil dit graag afsluiten en dat gaat op deze manier natuurlijk niet lukken. Als klap op de vuurpijl krijg ik van Nespresso nog een betalingsverzoek of ik het bedrag van de machine, die ik dus al lang terug heb gestuurd, wil over maken. De eerste keer dacht ik; dat kan gebeuren, maar een week later krijg ik er vervolgens nog een, terwijl ik bij de klantenservice de situatie uitgelegd heb en ik aan heb gegeven dat ik hier niet van gediend ben.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb, en als de klantenservice van Nespresso hun klanten serieus neemt en ze niet de les probeert te lezen. Zeggen dat je altijd gaat voor de beste oplossing en dan als enige oplossing aanbieden dat het apparaat maar terug gestuurd moet worden vind ik niet passen bij een fatsoenlijke klantenservice. Ik wil dit fatsoenlijk afsluiten en dat gaat op deze manier niet lukken. Ze zeggen dat ik binnen 30 dagen mijn geld terug heb, maar daar zijn we inmiddels ruimschoots overheen en ik kan op geen enkele manier zien wat nu de status is van de terugbetaling. De manier waarop ik bij de klantenservice ben behandeld en het feit dat mijn betaling maar niet terug komt, met als klap op de vuurpijl 2 betalingsverzoeken voor een machine die ik al ruim een maand niet meer in bezit heb, vind ik onacceptabel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nespresso

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nespresso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nielsvw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM