Klacht: Ongewenst abonnement

Steeef op 23 juli 2025 over Munt Online in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 23 juli 2025

Een klant van Munt Online heeft ervaren dat na de late levering van een gratis munt, er een ongewenst abonnement is ontstaan. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice via e-mail zijn onbeantwoord gebleven, en aangetekende brieven worden niet geaccepteerd en geretourneerd.

Mijn Klacht:

Na veel te late levering van een zogenaamd gratis munt, zit je blijkbaar aan een abonnement vast. Men reageert totaal niet op mail aan de klantenservice. Ontvangstbevestiging, noch leesbevestiging ontvangen. Aangetekende brieven nemen ze niet aan en worden geretourneerd.

Gewenste Oplossing:

Stoppen met toezending van dure munten. Beantwoorden van mail en fysieke post. Liefst ook geld retour!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Steeef

1 jaar geleden - Ook via deze weg wordt niet gereageerd op mijn klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM