Klacht: iets met de pijltjes toetsen tijdens het typen in facebook

Auke78 op 06 juni 2016 over Microsoft in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Microsoft
Categorie Software
Status Open
Datum 6 juni 2016

Er is een probleem gerapporteerd met de software van Microsoft, waarbij de pijltjestoetsen tijdens het typen op Facebook niet goed functioneren. Het scherm verliest de focus, waardoor de gebruiker telkens opnieuw met de muis moet klikken om verder te kunnen typen. Dit wordt als vervelend ervaren, omdat het ook de rest van de pagina laat scrollen.

Mijn Klacht:

gaat steeds uit het schermpje en dan typt tie niet meer eerst weer met de muis aanklikken en dan kan je weer typen elke keer weer das best wel vervelend je ziet dan ook de rest scrollen lijkt me niet de bedoeling

Gewenste Oplossing:

als dat niet meer gebeurt natuurlijk

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM