Mijn Klacht:
Wasmachine gekocht die met installatie zou zijn.
Zou op zaterdag tussen 15.00 en 17.00 geleverd worden.
Vrachtrijder belde uiteindelijk om 22.00 (!!!) dat hij vertraagd was š
Of ik de wasmachine nog steeds op zaterdag wilde
Bij installatie bleek snoer te kort. Wasmachine moest daardoor kwart slag gedraaid met deur naar wc, waardoor deur maar half open kan
Bezorger belde met Mediamarkt en die gaven aan, alvast te installeren en dan maandag mij te laten bellen voor nieuwe afspraak voor voltooien installatie met langer snoer.
gebeld met Mediamarkt vandaag. Eerst 20 minuten in de wacht. Daarna vrouw aan telefoon die aangaf, dat zij geen afspraak kon maken. En dat er een nieuw snoer gekocht moet worden. En dat ik langs moet voor een afspraak. Ik word nu terug gebeld, zegt ze
Gewenste Oplossing:
1) Wanneer de Media Markt de wasmachine naar behoren komt installeren en waterpas zetten (ook nog niet gebeurd), conform aankoop overeenkomst. (En zich daarbij aan de afgesproken tijden houdt)

