Klacht: wanproduct gekocht maar geen geld terug

watmoetiknunogverzinnen op 16 april 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 16 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de aankoop van een Garmin navigatietoestel kocht ik ook twee Garmin dashboard discs. Die kun je op de dashboard bevestigen en vervolgens kun je daar de navigatie op bevestigen dmv de zuignap.
Ik heb de disc op mijn dashboard geplakt maar die kwam er net zo hard weer van af. Er zat totaal geen kleefkracht aan. Wat je noemt een echte miskoop. Toen ik terug ging naar de Media Markt en mijn verhaal vertelde moest de medewerker het even overleggen. Hij kwam terug met de boodschap dat de disc prima kleeft want zij hadden het ook uitgeprobeerd.
Nou, misschien kleeft de disc op een supergladde en vlakke toonbank, maar niet op een dashboard van een auto.
Ik ben niet tevreden over het product maar ruilen mag niet meer. Ik ben overigens binnen een week terug gegaan.
Wat een waardeloze service van de Mediamarkt. Ik koop voortaan wel weer lekker gemakkelijk bij Coolblue, daar weten ze nog wat service is.

Gewenste Oplossing:

Mosterd na de maaltijd, maar zou tevreden geweest zijn als ik mijn € 10,-- terug had gekregen. Voor hun is dat niks en ze hadden er wel een tevreden klant aan over gehad. Nu hoeft het niet meer voor mij

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM