Mijn Klacht:
Telefoon en SIM kaart besteld eind September 2016 en steeds nog niet geleverd. Klantenservice lost het niet op. Media markt (webshop) heft blijkbaar alleen een ingang: een uniek mail adres [email protected]
Onmogelijk om met een manager te spreken. Ik krijg elke keer een andere medewerker die een ander verhaal vertelt, mij verwijst naar niet bestaande mail adressen. Ik heb helemaal geen vertrouwen in Mediamarkt. Ze hebben mij leugens verteld en de klantenservice is helemaal incompetent. Ze zijn meestal vriendelijk en goed getrained maar ze hebben geen mandaat om problemen op te lossen.
Kan iemand mij helpen om in contact te komen met senior management at Mediamarkt? Ik wil ook juridische stappen verder zetten. We zitten door de incompetentie van Mediamarkt 6 weken zonder mobiele telefoon en abonnement. in 2016 is dat ongekend!
Alvast bedankt.
Gewenste Oplossing:
Ik wil:
1) de iPhone SE + Ben abonnement krijgen die al weker beloofd zijn
2) ik wil een senior manager van het bedrijf spreken
3) ik wil de juridische afdeling spreken en een officiele aanklacht indienen

