Klacht: Onvriendelijke behandeling

Robby Kardjo op 16 juli 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 16 juli 2017

Een klant van MediaMarkt, die al 15 jaar artikelen bij de winkel koopt, ervoer op 15 juli 2017 een onaangename situatie bij het retourneren van een speakerset. Na teleurstelling over de geluidskwaliteit kon de retour niet plaatsvinden omdat de verpakking was geopend, wat leidde tot een discussie over de retourvoorwaarden. De klant stelde voor om tegen bijbetaling een ander setje te kopen, maar dit werd niet geaccepteerd.

Mijn Klacht:

Koop reeds 15 jaren artikelen bij mediamarkt.
Altijd heel vriendelijk geholpen zo ook bij retour van artikelen.
Op 15 juli 2017 werd ik geconfronteerd met een situatie die ik in de afgelopen 15 nog nooit had meegemaakt.
Kocht op 14 juli 2017 een speakerset bij de mediamarkt na deze beluisterd in de showroom.
Thuis aangekomen deze set aangesloten en was teleurgesteld over de kwaliteit van het geluid.
Ging de volgende dag terug voor retour van het setje met de mededeling dat ik niet tevreden was over het geluid.
Mij werd toen medegedeeld dat er geen retour kon plaatsvinden omdat het setje reeds opengemaakt werd.
Ik gaf toen aan hoe ik het setje moest uit proberen zonder te openen.
Hele discussie.
Heb zelf toen voorgesteld dat ik tegen bijbetaling een ander setje wil kopen.
Helaas werd ik niet geholpen.
Dit heb ik nog nooit bij mij aankopen bij de mediamarkt meegemaakt.

Gewenste Oplossing:

Ik was tot 14 juli 2017 tevreden over mediamarkt.
Nu dus niet meer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM