Klacht: niet klantvriendelijk geholpen door medewerker

mo-010 op 09 oktober 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 9 oktober 2017

Een klant van MediaMarkt heeft een negatieve ervaring gehad met de service op de game afdeling, waar zij niet goed werd geadviseerd over een aankoop. Ondanks haar verzoek om een Xbox One van 500 GB om te ruilen voor een Xbox One van 1 TB, werd dit niet mogelijk gemaakt. De klant voelt zich niet klantvriendelijk behandeld door de medewerker op de afdeling.

Mijn Klacht:

ik heb een product gekocht en daarbij ben ik niet goed geadviseerd dat is mij ook verteld door de servicebalie maar op de game afdeling hebben ze mij niet goed te woord gestaan en ook niet goed geadviseerd over het product waardoor ik hetbproduct achteraf wou ruilen voor een ander wat niet is gelukt. het gaat om een xbox one met 500 gb die ik wil omruilen voor een xbox one 1 tb
ik ben al jaren een vaste klant bij mediamarkt zoiets is mij nooit overkomen, waarbij mij het erom gaat om mevrouw allegandra van de game afdeling zo asociaal is en klantonvriendelijk is.

Gewenste Oplossing:

als mevrouw word aangesproke op haar asociale gedrag en in de toekomst klanten vriendelijk worden geholpen en niet op zo een manier.

ik hoop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM