Klacht: Levering erg vertraagd, dus order geannuleerd. Nu het geld nog terug.

bramjoel op 30 november 2017 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 30 november 2017

Een klant heeft op 25 november twee artikelen besteld bij MediaMarkt, met de verwachting dat deze de volgende werkdag geleverd zouden worden. Na het uitblijven van een track-and-trace nummer en een vertraging van vijf werkdagen heeft de klant de order geannuleerd en wacht nu op terugbetaling van het bedrag.

Mijn Klacht:

Zaterdag 25 november online twee artikelen besteld die normaal gesproken de volgende werkdag (maandag 27 november) zouden worden geleverd. De avond voorafgaand aan de feitelijke levering zouden we middels email een track-and-trace nummer krijgen. Het is nu donderdagavond 30 november en ik heb nog geen track-and-trace nummer. Dus de levering is op zijn vroegst maandag . Vijf werkdagen later is niet ‘iets later’, dit is wanprestatie. En dus heb ik telefonisch mijn order geannuleerd.

Gewenste Oplossing:

Tevreden wordt ik niet meer. De toezegging die ik nu heb is dat de opdracht is geannuleerd en dat ik binnen drie dagen mijn geld terug krijg. Als dat wordt waargemaakt dan is de klacht goed afgehandeld. We zullen zien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bramjoel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM