Klacht: Koelkast niet geleverd

MarcoPolo52 op 05 december 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 5 december 2018

Een klant heeft tijdens de Black Saturday actie een LG Amerikaanse koelkast besteld en betaald, met de verwachting dat deze op 1 december geleverd zou worden. Op de dag van de levering ontving de klant geen verzendbevestiging en na contact met de klantenservice bleek dat de koelkast niet geleverd kon worden vanwege een vergissing, waarbij de zending als 'manco' was gemeld en teruggestuurd naar MediaMarkt.

Mijn Klacht:

Tijdens de Black Saturday actie een LG Amerikaanse koelkast gekocht voor € 988 online en meteen betaald. Deze zou de dag erna volgens een automatisch bericht bezorgd worden (uiteraard onhaalbaarbaar) dus we namen het zeker voor het onzeker en hadden de afleverdatum op de zaterdag 1 december gezet omdat we dan thuis zijn. Op de dag van aflevering zelf maar gebeld omdat het verwachten smsje van Dynalogic (we zijn onderweg) uit bleef. Na een paar telefoontjes bleek dat er een ‘vergissing’ was gemaakt. Men schoof de schuld gelijk door naar MM en dat de verwachte koelkast vandaag niet zou komen. Toen kregen we een zakelijk mailtje dat dat de zending ‘manco’ was en dat het spul terug was gestuurd naar MM. Na drie dagen het contactcenter proberen te bellen van MM zijn we zelf maar met MM Maastricht gaan bellen. Toen bleek dat de koelkast helemaal niet meer op voorraad was! Na talloze mailtjes kwam er ineens bericht dat men het geld ging terugstorten. We hadden maanden gewacht op deze Black Friday actie en hadden een koelkast uitgekozen die eerst ad adviesprijs had van € 1499 en die hadden we voor € 988 gekocht. We zijn ook erg onvriendelijk geholpen door Dynalogic die steeds maar weer de schuld bij MM legden zonder ons uit te leggen wat er aan de hand was behalve dat de zending MANCO was. We voelen ons erg in de kou gezet door MM.

Gewenste Oplossing:

We willen excuses en een compensatie die in de vorm van een MM e-voucher mag voor het bedrag van het verschil tussen de gepubliceerde adviesprijs en de prijs die wij ervoor hebben betaald. We voelen ons opgelicht en we laten het er niet bij zitten.

Postcode van geplande levering en huisnummer is 6163 VM - 44 Habets in Geleen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM