Klacht: Koelkast gekocht 6 wkn wachten, koelkast met deuk ontvangen

Denise Crawfurd op 05 januari 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 5 januari 2018

Na het plaatsen van een bestelling voor een koelkast op 16 november, ondervond de klant een lange wachttijd van zes weken, waarbij de koelkast uiteindelijk niet leverbaar bleek. Na het kiezen van een alternatief, werd de koelkast geleverd, maar bij het uitpakken ontdekte de klant een deuk in het apparaat.

Mijn Klacht:

Op 16-11 een koelkast besteld, levertijd zou langer dan 2 wkn zijn, nou oke. Na 4 weken maar contact opgenomen met ze, ze gingen het uitzoeken, na een week weer gebeld, want had niets meer vernomen van de mediamarkt. Probleem weer uitgelegd aan de medewerkster, ik zou zo snel mogelijk van ze horen. In het volgend mailtje van de mediamarkt werd mij verteld dat de koelkast niet meer leverbaar is, we konden kiezen uit 3 alternatieven. Nou we waren hier niet blij mee, maar oke, we moeten een nieuwe dan maar een alternatief. Na eindelijk 6 weken, hebben we een koelkast. We waren niet thuus, dus mijn moeder heeft de deur open gedaan, de 2 heren van postnl hebben de koelkast binnen gebracht. Toen wij thuis kwamen hebben we de koelkast uitgepakt of eigenlijk we haalde het plastic los, haalde 1 stukje piepschuim weg en wat zien we een dikke deuk. Meteen gestopt met verder uitpakken, gebeld met de mediamarkt. Koelkast kan pas maandag opgehaald worden, dus we zitten nog 3 dgn met een koelkast in de woonkamer. We krijgen niet meteen een nieuwe koelkast en ook al hebben we de koelkast 6 weken geleden betaald, ons geld krijgen we ook nog niet terug. Vreselijke service dit. Eerst 4 weken wachten op een koelkast die al betaald is, vervolgens niet meer leverbaar is en dan kiezen we voor een alternatief, zit er een deuk in. Nu moeten we weet 2 weken wachten op een andere koelkast.

Gewenste Oplossing:

Zodra ze met een nieuwe koelkast komen, zodra ze die andere op komen halen. En het liefst morgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM