Klacht: Geld terug actie

IkbenTeleurgesteld op 29 november 2018 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 29 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had 2 telefoons gekocht bij de media markt met een geld terug actie. Dus toen ik thuis kwam en het geld wilde terug vragen via internet bleek dat je maar 1 x kan terug vragen per bon. En de telefoons stonden op dezelfde bon. Dus ik de mediamarkt gebeld konden ze de bon wel voor mij splitsen maar dan zou de garantie vervallen. Vind dit niet netjes van mediamarkt. Want ik had in de media markt zelf nog dingen gevraagd over die geld terug actie. Tot heden geen oplossing.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het word opgelost. Wanneer ik gewoon van beide telefoon mee kan doen aan de geld terug actie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM