Klacht: Mijn bestelling niet compleet..

Mrn op 02 november 2013 over Mango in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mango
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 2 november 2013

Een klant heeft drie weken geleden een bestelling geplaatst bij Mango, maar ontving een incomplete levering met een ontbrekend artikel en een halfopen verpakking. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en het versturen van e-mails, heeft de klant al twee weken geen reactie ontvangen, wat leidt tot onvrede over de geboden service. De klant overweegt om in de toekomst geen online bestellingen meer bij Mango te plaatsen.

Mijn Klacht:

Ik heb ongeveer 3 week gelden een bestelling gedaan bij mango-onlineshop,toen ik mijn bestelling heb ontvangen, het was niet compleet, ik miste een artikel. De verpakking was ook half open toen ik die kreeg. Het was zeker met verzenden mis gegaan. Ik heb contact genomen met met klanten service van Mango,ook emails gestuurd, het is al 2 weken en ik heb geen reactie ontvangen van mango. Ik vind het erg vervelend, dat ze geen contact opnemen en hun klanten niet helpen. Als ze blijven zo doen, dan ga ik zeker niks meer online bij mango bestellen, want ze hebben slecht service.

Gewenste Oplossing:

Mijn artikel opnieuw zenden, of mijn geld terug storten op mijn rekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mango

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mango nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM