Klacht: Kassa gesloten voor sluitingstijd

Shereecas op 10 juni 2022 over Mango in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mango
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 10 juni 2022

Een klant heeft een klacht ingediend over de sluitingstijd van de kassa bij Mango in Alexander. Ondanks dat de winkel nog open was, kreeg de klant om 20:55 te horen dat de kassa al gesloten was, terwijl hij speciaal vanuit Ridderkerk was gekomen om een retour te doen. De klant vindt deze situatie onacceptabel.

Mijn Klacht:

Ik wil graag een klacht indienen over mango alexanderuim ik kwam daar aan om 20:55 met een retour, de luiken waren gewoon nog open kreeg ik te horen dat de kassa gesloten was sorry maar ik vind dat echt niet kunnen ik ben helemaal vanuit Ridderkerk gereist om iets te retouren krijg ik te horen tijdens openingstijden dat de Kassa gesloten is schandalig!

Gewenste Oplossing:

Gratis verzend service zodat ik niet helemaal terug naar alexanderuim moet. En voor een dichte kassa sta.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mango

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mango nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Shereecas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM