Klacht: Kijk heel goed in je bankieren app HOEVAAK ze het maandelijkse bedrag van 8.95 hebben afgeschreven!

jpathorbecke op 25 april 2022 over luxplus.nl in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf luxplus.nl
Status In behandeling
Datum 25 april 2022

Een klant van luxplus.nl heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn abonnement stop te zetten, maar bleef ondanks zijn pogingen geld afgeschreven krijgen. Na 20 maanden en talloze pogingen om het lidmaatschap op te zeggen, ontdekte hij dat er in totaal 57 keer een bedrag van zijn rekening was afgeschreven, soms zelfs meerdere keren per maand. De klant beschouwt het systeem als frauduleus en wijst naar Mollie Payments voor de afhandeling van de betalingen.

Mijn Klacht:

Op het eerste gezicht leek dit een betrouwbare website met goede producten voor een zeer goede prijs.
Ik heb 3x iets besteld en ook 3x het abonnement DIEZELFDE maand nog stopgezet. Dit was echter niet gelukt en ze bleven geld afschrijven terwijl ik het maand op maand probeerde op te zeggen.
Na minimaal wel 100x op de STOP LIDMAATSCHAP knop gedrukt te hebben is het na een totaal van 20 maandbedragen gelukt om het lidmaatschap in hun eigen (frauduleuze) systeem stop te zetten, hier klopt al geen bal van. Echter, in mijn bankieren app is te zien dat dit bedrijf uiteindelijk maar liefst 57 KEER het maandelijkse bedrag heeft afgeschreven. 13 maanden zelfs 3 of 2 maal per maand.
De betalingen worden geregeld door MOLLIE PAYMENTS en om duidelijk te zien hoevaak ze van jouw rekening hebben afgeschreven raad ik aan LUXPLUS in het zoekbalkje van je bankieren app te typen. Anders zou je het wellicht kunnen verwarren met je spotify of netflix abonnement.
Ik heb dan ook het sterke vermoeden dat iedereen die positieve reviews achterlaat dit nog niet heeft gedaan.
kortom: EEN ZEER FRAUDULEUS BEDRIJF

Gewenste Oplossing:

Als het geldbedrag dat onrechtmatig van mijn rekening is afgeschreven wordt geretourneerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door luxplus.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door jpathorbecke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten