Bij LOI zijn in totaal 1.687 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.435 opgelost (85%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 18 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.5/10 (afgelopen 12 maanden, 2 stemmen), over alle jaren 3.1/10 (600 stemmen). Dien een klacht in over LOI. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
De Leidse Onderwijs Instelling, ook wel bekend als LOI, is een onderwijsinstelling die vele verschillende cursussen en opleidingen aanbiedt die u vanuit... Lees meer >
De Leidse Onderwijs Instelling, ook wel bekend als LOI, is een onderwijsinstelling die vele verschillende cursussen en opleidingen aanbiedt die u vanuit huis kunt volgen. Naast thuis studeren, worden er ook klassikale lessen aangeboden. LOI verzorgt het lesmateriaal, boeken en literatuur. Hoewel een onderwijsinstelling het goede voorbeeld hoort te geven kan er ook hier wel eens iets mis gaan.Heeft u nog geen uitslag van de resultaten van uw examen ontvangen? Heeft u uw certificaat of diploma nog niet ontvangen? Is er onterecht geld van uw rekening afgeschreven of klopt de factuur niet? Bent u ontevreden over de service of bent u onvriendelijk behandeld? Wij vinden dit allemaal heel vervelend voor u en helpen u graag! Samen met LOI hebben wij al veel klachten weten op te lossen! Dus wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat LOI kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over LOI melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met LOI? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij LOI, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van LOI contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over LOI indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor LOI.
Hoeveel klachten zijn er over LOI?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.687 klachten over LOI ingediend, waarvan 18 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Opleidingen en cursussen.
Lost LOI klachten op?
LOI lost 85% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.435 van de 1.687 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over LOI?
De meest voorkomende klachten over LOI gaan over Opleidingen en cursussen. In de afgelopen 12 maanden zijn 18 klachten ingediend.
Wat is het telefoonnummer van de klantenservice van LOI?
Het telefoonnummer van de klantenservice van LOI is 071 - 545 1234, bereikbaar op Ma-vr 09:00-17:00. U kunt ook een klacht over LOI indienen via Klacht.nl, waar LOI actief klachten behandelt.
Wat is de beoordeling van LOI?
LOI heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 3,1 op 10, gebaseerd op 600 beoordelingen.
Is LOI betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft LOI een gemiddelde beoordeling van 3,1 op 10 uit 600 beoordelingen en een oplospercentage van 85% over 1.687 klachten. Of LOI betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe snel reageert LOI op klachten?
LOI reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over LOI?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert LOI niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Geachte heer, mevrouw,
In de cursus voor Belastingconsulent staan enorm veel fouten. Verwijzingen naar wetsartikelen kloppen soms niet, als ik de docent daar op wijs, krijg ik als antwoord dat er nog verwezen wordt naar de wettenbundel van 2012! Het lesmateriaal... Lees meer
Ik heb een kwart jaar een opleiding gevolgd bij LOI. Dit was in 2011! Altijd netjes betaald. Weer begonnen met een reguliere studie omdat ik niet tevreden was met de service(laat reageren van leraar etc, slechte beoordeling..) Gestopt met de... Lees meer
Geachte heer/mevrouw,
Sinds November ben ik bezig met de LOI cursus Management en Organisatie, het is me al meerdere keren opgevallen dat er fouten staan in het werkboek. Dan heb ik het niet over grammatica- of spellingfouten, maar over fouten in... Lees meer
Ik heb in Oktober 2012 gekozen voor een opleiding informatica op HBO niveau bij de LOI. Ik heb het eerste les pakket voor 3 maanden ontvangen en ben met veel plezier aan de slag gegaan. Helaas heb ik niet veel... Lees meer
Ik heb vorige week een factuur ontvangen van 73 euro en heb al 2 keer een mail gestuurd waardat bedrag van is?
Een mondeling examen engels heb ik aangegeven examen te willen doen maar niet op 22 november ivm vakantie.
Een brief... Lees meer
Geachte mijnheer/mevrouw,
Zo'n 1,5 jaar geleden heb ik er - nadat ik was gezakt voor mijn diploma - voor gekozen mijn VWO diploma te behalen middels de mogelijkheden die jullie hiervoor bieden. In het beginsel was ik zeer enthousiast over het... Lees meer
Geachte heer/mevrouw,
Na het behalen van mijn examens en niet ingaan op mijn diploma aanvraag dien ik hierbij een klacht in.
Dit in verband met de gang van zaken na het aanvragen van mijn diploma.
In oktober van 2010 ben ik bij LOI... Lees meer
Ik heb examen gedaan en moest daarna alles inleveren.
Ook het kladpapier waar ik zelf de antwoorden en berekeningen had verwerkt om later na te kijken en te vergelijken met de uitslag.
dit was de 2e keer dat ik deze examen deed,... Lees meer
Bij de LOI begonnen aan een cursus Frans aangezien ik werkeloos thuis zat. Al snel weer een nieuwe baan gevonden en iom LOI mocht ik de boeken retourneren.
Dus alles ingepakt en langs gegaan bij de post. Boeken geretourneerd.
Een aantal weken... Lees meer
Mijn klacht is dat er onduidelijkheid is geweest over welke vakken/examens er gedaan moesten worden om mijn diploma in handen te krijgen. de theorie- en praktijkvakken zijn bij het SVPB voldoende afgerond en ben voor daar dan ook gewoon geslaagd.... Lees meer