Klacht: Slimme gasmeter

Robert1900 op 15 juni 2019 over Liander in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Liander
Status In behandeling
Datum 15 juni 2019

Een klant van Liander heeft problemen ervaren met de slimme gasmeter. Na de vervanging van de stroommeter in januari bleek de gasmeter niet goed te functioneren, wat leidde tot een nieuwe vervanging op 17 april. Ondanks eerdere toezeggingen van het kantoor om binnen vijf dagen terug te bellen, ontving de klant een brief van een deurwaarder met het verzoek om opnieuw een afspraak te maken.

Mijn Klacht:

Januari
Stroom meter moest vervangen worden
Dan doen ze ook gelijk de gas meter

Bleek de meter niet goed terugroep actie

Weer een nieuwe meter op 17 april

Nu weer een brief meter weer niet goed
Kantoor gebeld en zouden mij met 5 dagen terug bellen

Nu een brief van de deurwaarder op de stoep of ik weer een afspraak wil maken

Gewenste Oplossing:

Kom met een goede meter

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Liander in behandeling genomen

Bericht van

6 jaren geleden - Beste Robert, We hebben elkaar al gesproken via facebook. Zoals afgesproken, gaan we het voor je uitzoeken en komen hier aankomende week bij je op terug. Met vriendelijke groet, Renate Namens het Liander webcare team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie