Mijn Klacht:
Ik heb bij Liander een tijdelijke aansluiting voor een project in de haven Amsterdam. Voor deze aansluiting heeft Liander mij een bedrag van 792,01 euro in rekening gebracht.
Nu is het project te einde en wil ik de aansluiting verwijderen. Nu wil liander mij 640,27 in rekening brengen. Ik ben het met deze rekening niet eens omdat er duidelijk op de website staat dat voor een tijdelijke aansluiting een eenmalig bedrag betaald moet worden (wat wij hebben gedaan) ik heb liander een mail gestuurd dat ik het niet met de kosten eens ben.
Nu willen ze de afsluiting niet voortzetten en βgijzelenβ ze mijn apperatuur omdat ik deze niet ergens anders kan inzetten!
Gewenste Oplossing:
Als de afsluiting heeft plaatsgevonden zodat wij onze apperatuur (keet) weer elders kunnen gebruiken.
Er is helemaal geen factuur omdat de afsluiting nig niet heeft plaatsgevonden maar ze weigeren om mij af te sluiten dus kan ik mijn keet ook niet verplaatsen. (Dit bengt extra huur met zich mee, en verloren inkomsten doordat ik deze keet niet elders kan inzetten)


