Klacht: Na 1 dag inschrijving Account automatisch opgeschort !?

MUB40 op 13 augustus 2019 over Lexa.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lexa.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 13 augustus 2019

Na een recente inschrijving bij Lexa.nl is het account van de klager, M. van Erp, zonder voorafgaande waarschuwing automatisch opgeschort. De functie om het account te reactiveren werkt niet, en de klager verzoekt om heractivatie, aangezien er een lidmaatschapsbedrag van 59 euro is betaald.

Mijn Klacht:

Goede avond,
Na mij gisteren opnieuw te hebben ingeschreven bij lexa, is vanavond onaangekondigd en automatisch opgeschort. De functie reactiveer werkt niet. Graag zou ik mijn account gereactiveerd zien. Heb immers niet voor niks mijn lidmaatschap betaald. (59 euro!!)

Met vriendelijke groet,
M. van Erp,
Eersel

Gewenste Oplossing:

Als men mijn account weer activeert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lexa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lexa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM