Mijn Klacht:
Eind februari hebben wij een scooter voor mijn zoon gekocht. Nu 23 km verder is de scooter kapot… het is midden op de weg gestopt. Na contact met Lasouris te hebben gezocht, hebben wij nu pas na 2 maanden een reparatie afspraak aan huis. Let wel, de voorrijkosten zijn 100 euro, vooraf te betalen.
Mijn zoon heeft dus niet van de scooter kunnen genieten en Lasouris kan ik op geen enkele wijze meer bereiken. Enkel dat zij vandaag een bericht om 16.00 uur gestuurd hebben, dat zij morgen komen en of wij wel de 100 euro vandaag kunnen overmaken.
Het is absurd dat de scooter nu al sinds 16 juni stilstaat en Lasouris nu pas een afspraak kan inplannen.
Wij willen dat de scooter wordt opgehaald en ons geld terug. Wij hebben geen vertrouwen meer in Lasouris en hun producten.
Gladys Henar-Verwey
Gewenste Oplossing:
Scooter moet worden opgehaald en geld terug...


