Klacht: Kurkuma, evt. met lood vervuild voor sterkere geel-kleuring.

Mevouw L. Claessens op 15 juni 2020 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 15 juni 2020

Lilianne Claessens vraagt zich af of de Kruidvat-kurkuma uit Renswoude getest is op loodvervuiling, na het zien van een documentaire over dit onderwerp. Ze heeft geprobeerd telefonisch contact op te nemen met de klantenservice, maar zonder succes en heeft besloten haar vraag via deze weg te stellen.

Mijn Klacht:

Na de documentaire gisterenavond op de tv-zender ARTE te hebben bekeken, zou ik graag van u willen weten of de Kruidvat- Kurkuma uit Renswoude, die ik reeds jaren slik, getest is op loodvervuiling.
Ik probeer nu al 20 minuten telefonisch contact te krijgen met de klantenservice zonder te weten of ik in de wacht sta. Ik stop nu met bellen en probeer op deze manier met u in contact te komen.
Met vriendelijke groet.
Lilianne Claessens

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de bevestiging krijg dat geen lood in het product is toegevoegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevouw L. Claessens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM