Klacht: Actiefolder week 43

Ordil op 23 oktober 2020 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 23 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bagger actie!!!! Ze maken mooie foto’s van verschillende Mycillerbodymotivation fitness artikelen. Maar helaas niks op voorraad. Je kan bestellen via online….producten betaald nog geen minuut later krijg je een mail dat spullen niet leverbaar zijn en dat spoedig geld terug wordt geboekt op de rekening. We zijn al 3 dagen verder met straks weekend nog geen geld terug gehad. Mensen let goed op met wat je besteld en bij wie online. Mij zal het niet meer overkomen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn geld terug wordt gestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ordil
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM