Klacht: Geen Wifi

Van Goethem-Broekhoven op 19 mei 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 mei 2021

Op 19 mei heeft de klager vanaf 11.00 uur geen wifi-verbinding kunnen krijgen, wat problemen veroorzaakte bij het thuiswerken. Ondanks meerdere pogingen om telefonisch en via chat contact op te nemen met KPN, voelde de klager zich niet goed geholpen en heeft hij kosten van €18,- moeten maken voor het gesprek met de telefoniste.

Mijn Klacht:

Woensdag 19-05 hebben wij vanaf 11.00 uur geen wifi. Diverse keren telefonisch contact gehad en per chat contact gehad. Wij werken thuis en kunnen vanaf 11.00 uur niet werken. Gebeld met telefoniste op nummer 1883 die ons niet goed geholpen heeft en ons euro 18,- heeft gekost.

Gewenste Oplossing:

tegemoetkoming van de gemaakte kosten door het niet kunnen werken en van de telefoonkosten van euro 18,-

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie