Klacht: Opzegging niet in behandeling genomen .

DNCoenraad op 06 november 2015 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 6 november 2015

Een klant heeft op 14 september zijn contract bij KPN opgezegd vanwege een verhuizing naar een gebied zonder glasvezelaansluiting. Ondanks het indienen van een bewijsstuk, is de opzegging niet verwerkt en ontvangt de klant nog steeds facturen. KPN vraagt nu om opnieuw een bewijsstuk in te leveren en verwacht dat de klant blijft betalen voor een dienst die niet meer beschikbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb op 14 september mijn contract bij KPN opgezegd In verband met verhuizing naar een gebied waar KPN geen glasvezel aanbiedt , mij werd aan de telefoon verteld dat er in dat geval geen opzegtermijn geldt van een maand . Ik moet voor de opzegging een bewijsstuk sturen dat op mijn huidige adres geen glasvezelaansluiting mogelijk is. Dit heb gedaan , het retourpakket zou naar mijn nieuwe adres worden gestuurd , op het moment dat ik contact opnam om te kijken waar het retourpakket bleef , blijkt dat de opzegging niet is verwerkt en dat er gewoon nog facturen worden gestuurd naar mijn oude woning .
Nou wordt er verwacht dat ik opnieuw een bewijsstuk ga inleveren en dat er per die dag een einde wordt gemaakt aan mijn contract . en er wordt verwacht dat ik nog betaal voor iets waar ik geen gebruik van heb kunnen maken .

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn contract per 14 september wordt opgezegd en de kosten na 14 september worden kwijtgescholden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM