Klacht: onterechte kosten en zeer slecht behandeld bij de klantensurves

[email protected] op 26 juli 2014 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 26 juli 2014

Een klant van KPN Digitale TV heeft onterechte kosten ervaren en is slecht behandeld tijdens een telefoongesprek met de klantenservice. Na het bestellen van een extra kastje voor digitale tv, dat nog niet was ontvangen, kreeg de klant te horen dat er al getekend was voor ontvangst, maar er was geen duidelijkheid over de kosten en de afhandeling. De klant moest lang wachten en werd opnieuw in de wachtrij gezet zonder oplossing.

Mijn Klacht:

gister heb ik gebeld naar KPN.
Ik had een extra kaste besteld voor digitaal tv kijken.
dat koste mij 4 euro extra plus eenmalig 10 euro verzendkosten.
Ook ben al bijna 3 weken aan het wachten op dat kasje, en nu ik het in rekening heb gehad ben ik toch is gaan bellen waarom ik het kastje nog niet heb ontvangen.
Ik kreeg een medewerker aan de lijn die mij aangaf dat het kastje is ontvangen op 15-7-2014 en dat er is getekend. en gaf aan dat hij er nog 1 kan toezenden als ik dat wil.
Mijn vraag daarop was of hij kon zien wie er getekend had.
En wat er gat gebeuren met de kosten.
Toen gaf hij aan dat als er getekend is het niet meer hij hun verantwoording licht.
Voor de kosten heeft hij me in wacht gezet ruim 20 min
Daarna bleek dat hij me weer achteraan in de wachtrij heeft gezet .
Waardoor ik het verhaal opnieuw moest uitleggen . zelf dacht ik de zelfde medewerker weer aan de lijn te hebben ,echter was bij hem niks bekend van het gesprek.
toen ik alles nog een keer heb uitgelegd ben ik vervolgens weer 20 min in de wacht gezet. daarna kreeg ik te horen dat de afdeling die daar over gaat mij morgen terug gaat bellen ,terwijl ik in het keuze menu heb gekozen voor vragen over de levering van diensten.
Ik voel me gedupeerd en vind het geen steil dat ik bel met een probleem en dat ik dan word behandelt alsof ik het probleem ben en zij me gewoon niet willen helpen .
Zelf werk ik voor de klantensurves van UPC , dus ik weet hoe het op de werkvloer hoort te gaan ..en wat hier is gebeurt is dat er een medewerker geen zin had om mij te helpen en gin zin had in ze werk . en daarom mij in de wacht heeft gezet 2 keer bij elkaar ruim 45 min voor iets dat hij me in 3 min had kunnen vertellen ,

Gewenste Oplossing:

Ik wil een compansatie voor het uur dat ik aan de telefoon heb gezeten op frijdag avond.
Daarnaast wil ik gewoon de box die ik heb besteld en waar ik voor heb betaald.
wil weten wie ik aan de lijn heb gehad bij kpn en dat er een trugkoppeling komt op de manier hoe hij me heeft behandelt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Digitale TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Digitale TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM