Mijn Klacht:
Het wordt allemaal snel slomer, moet wachten tot beeld verschijnt, bij doorspoelen reageert het geheel nergens meer op. Moet dan alles uitzetten en opnieuw opstarten. Ondertitels kloppen soms niet. Blokken in beeld, haperend geluid.
Ben al 20 jaar bij deze club en klaag niet gauw, maar dit is zo frustrerend!! We hebben al niet veel in deze Coronatijd en dan wordt het TV kijken ook nog eens vergald.
Ben ooit begonnen bij KPN met een abonnement van rond de 30 euro, nu kost het ruim 70 euro per maand, dan mag je toch wel een beetje kwaliteit verwachten. Vroeger kon je nog eens bellen maar dat is ook onmogelijk.
Gewenste Oplossing:
Denk dat, gezien de leeftijd van het spul, het tijd wordt voor het vervangen van de hardware. Dus een update van dat spul zou een verbetering kunnen zijn. Nieuwe router en kastje bij de TV.

