Klacht: Herhaald opnemen

paddy73 op 13 mei 2013 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 13 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onlangs overgestapt naar digitale TV.
Tot mijn grote verbazing is het niet mogelijk om meer dan 2 dagen vooruit een programma in te stellen om op te nemen. Ook herhaald opnemen (bijvoorbeeld iedere dag hetzelfde programma) is niet mogelijk.

Het verbaast me verder dat ik op diverse forums uit jaar 2011 over dit probleem lees.en er wordt aangegeven dat dit zal worden opgelost. Tot op heden dus niet.

Gewenste Oplossing:

Mogelijkheid van herhaald opnemen en verder vooruit dan de huidige 2 dagen.
Verder tot die tijd in de communicatie naar potentiële klanten duidelijk communiceren wat wel en niet kan met digitaal opnemen. Dit voorkomt teleurstelling van de klant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Digitale TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Digitale TV nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Tot op heden niets vernomen. Schande!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM