Mijn Klacht:
Ik wist niet van uw site af vandaar de late reactie.
1e Ik kreeg een aanmaning 02-02-2022 voor levering van een 3Qjacket ter waarde van € 1.055,00
2e Wederom een aanmaning 03-02-2022 voor levering van Sunglasses ter waarde van € 1.376,00
Ik telefonisch aan Klarna gemeld van deze fraude. Eveneens de winkel die het geleverd heeft ook ingelicht. na veel pijn en moeite mocht ik bij de Politie in Almere aangifte doen.( zij doen er alleen niets aan) ik ben geen partij was hun antwoord.
Na uitzoeken van oorzaak kwam ik er achter dat in mijn laptop een adres stond zodat al mijn prive gegevens doorgestuurd werd naar een vreemd buitenlands email adres (in Zwitserland), Na uitzoeken en overleg met Ziggo is dit adres uiteidelijk door mij verwijderd en nu heb ik geen last meer en werkt mijn internet naar behoren. Tot op de dag van vandaag niets meer van Klarna vernomen. Zeer vreemd allemaal.
Gewenste Oplossing:
Het zou zo moeten zijn dat de partij in dit geval Klarna alles had moeten uitzoeken en ik een normaal excuus zou moeten krijgen. Zodat alles afgelegd kan worden. Is dus nog steeds niet gebeurd.
ook de Politie is volgens mij verplicht na aangifte om alles uit te zoeken.

