Mijn Klacht:
Ik heb zaterdag 1 maart jl. een aanmaning van Klarna ontvangen met als uiterste betaaldatum 822020 en ik heb zaterdag 1 maart jl een brief ontvangen van Segoria met een incassovordering met als uiterste betaaldatum 27022020
Het gaat om een bestelling van mij van 16112019.
Een groot deel van de bestelling is niet ontvangen en 2 oorbellen van 2 euro per stuk zijn geleverd. Een totaalbedrag van 4 euro 1 euro vezendkosten.
In de aanmaning zijn de kosten verhoogd met 7.50 euro waardoor het bedrag op 13.50 euro komt.
Op de incasso zijn de kosten verhoogd naar 22,50 euro.
Ik heb inderdaad deze bestelling gedaan en ik betaal direkt.
Ik heb nog nooit van Klarna gehoord.
Dus er is met bestellen iets verkeerd gegaan.
Geprobeerd Klarna te bellen maar de wachttijd is 3 uur en 58 minuten.
Geprobeerd Klarna klachtenservice per mail te bereiken, dit lukt mij niet.
Na veel gedoe mij bij Klarna in kunnen loggen: betalingen staat op 0
bestellingen staat op 0
Ik en anderen hebben in mijn mailbox gekeken, nooit en mail van Klarna gekregen, dus ook geen betalingsherinneringen.
Een hele rare situatie dus, want ik krijg de aanmaing en incasso tegelijk door de brievenbus waarvan de betalingstermijnen al verstreken zijn.
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon mijn 6 euro betalen. Ik heb geen betalingsherinnering van Klarna gekregen. Ook niet in mijn spam!


