Klacht: Klacht over foutieve installatie van glasvezelinternet

klagerec41cbeb ✓ Verified op 28 september 2026 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 28 september 2026

Er is een klacht ingediend over de foutieve installatie van glasvezelinternet door KPN, waarbij de internetkast verkeerd is opgehangen in de meterkast. Daarnaast is er een belofte gedaan voor een terugbelafspraak op 18 augustus 2026, die niet is nagekomen, en zijn er geen verdere communicatiepogingen van KPN ontvangen ondanks herhaalde contactpogingen.

Mijn Klacht:

Bij de installatie van ons draadloos glasvezelinternet is de internetkast door KPN verkeerd opgehangen in onze meterkast. Mij is beloofd dat ik op 18 augustus 2026 teruggebeld zou worden, maar dit is nooit gebeurd. Ondanks mijn pogingen om contact op te nemen, heb ik geen verdere communicatie ontvangen van KPN.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek KPN om de internetaansluiting op de juiste wijze in onze meterkast op te hangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over KPN

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie