Klacht: geen nalevering van matrastijk

Mart54 op 23 juli 2019 over Kaufmann matrassen in de categorie Beddengoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beddengoed
Status Open
Datum 23 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 familieleden hebben in de afgelopen 3 jaar een nieuw bed gekocht waaronder wij.
Na ongeveer 2 jaar begon het bed door te zakken aan één kant. Gebeld met Kaufmann. Maar met het schuimrubber(?)matras kon dat gebeuren??
We waren het er niet erg mee eens, maar we konden tegen een geringe vergoeding 2 nieuwe schuimrubber blokken (meer is het eigenlijk niet) bestellen (kosten 190 euro). We hebben dat maar geaccepteerd want in de communicatie schortte van alles. Niet terugbellen, urenlang in de wachtrij. Dus we zagen het lijk al drijven!!
Op een dag komen 2 jongemannen die nog wat sociale vaardigheden kunnen gebruiken de schuimrubberblokken brengen. Aangezien mijn vrouw en ik artrose hebben aan beide handen vroegen wij de jongelui om de afgehaalde tijken weer om de matras te spannen. Bij de ene tijk ging dat goed, de ander totdat de ritssluiting dicht moest. Met grof geweld werd de rits kapot getrokken en scheurde de tijk verder uit.
Ze zouden er er melding van maken zodra ze in Alkmaar op de zaak waren. Ik zou beslist binnen afzienbare tijd een nieuwe tijk krijgen. Dat was eind vorig jaar. Diverse malen bellen, mailen heeft niks geholpen. Ik kreeg 1 keer een dame aan de lijn met een Indonesisch accent die me verzekerde dat de fabrikant nog moest leveren (begin maart haar gesproken). Daarna alles windstil. Heb er nog 3 boze mailtjes aan gewijd maar geen gehoor. Nu blijkt dat ze failliet zijn moet ik maar zien of een andere beddenzaak dezelfde kleur tijk kan leveren. Natuurlijk niet voor niks. Dus kostenpost extra van ca. 100 euro

Gewenste Oplossing:

Als de tijk (in dezelfde kleur als de ander) alsnog wordt geleverd

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kaufmann matrassen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kaufmann matrassen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM