schimmel strooimandje jumbo
Klacht van haka op 07 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Net gekochte strooi kaas houdbaar tot juni 2014. Dik beschimmeld. Avond eten weg kunnen gooien Lees meer
Bij Jumbo zijn 62 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.3/10. Dien een klacht in over Jumbo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7809 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1849 opgelost (24%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: jumbo, klacht, datum, producten, boodschappen. Op basis van de 7809 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 24%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.820 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 62 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 24% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.880 van de 7.820 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). U kunt ook een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Jumbo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,3 op 10, gebaseerd op 30 beoordelingen.
Jumbo reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van haka op 07 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Net gekochte strooi kaas houdbaar tot juni 2014. Dik beschimmeld. Avond eten weg kunnen gooien Lees meer
Klacht van bromelias op 07 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
goedendag, al enige jaren heb ik 't brood van Jumbo / almere waterwijk allison zonnepitten volkoren, de laatste 4-5 maanden vinden wij 't brood niet smakelijk, 't smaakt muf en heeft ook een metaalachtig karakter. ik heb deze klacht ook op de... Lees meer
Klacht van jan franciscus op 06 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
geholpen door kassiere van kassa drie !!!!! Ik vond me zelf rond een uur of 19.20 en niet willen geholpen willen worden door kassa, en daarna kwam er een beveiliging die zijn beveil+ligingnummer... Lees meer
Klacht van Willemhof op 06 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
we sluiten aan bij de kassa.. 2 kassa's open.. bij de linker kassa staan drie mensen die nog geholpen moeten worden en bij de rechter kassa staan ook drie mensen die nog geholpen moeten worden..wij roepen zeer hard.. wij zijn... Lees meer
Klacht van sjshsbsb op 05 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ben trouwe en meestal tevreden klant. Bij rollade in aanbieding wordt alleen Rollade vermeld, niet het soort vlees. Ook de kiloprijs ontbreek. Bij navraag bij de slagerij was dit omdat alle porties gelijk geprijsd waren. Hier ontgaat mij de logica. Het niet vermelden... Lees meer
Klacht van mpletteterveer op 05 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
shame on you jumbo wist niet dat julie plofkip verkochten ik kom pas terug als ik hoor dat jullie daarmee zijn gestopt jammer hoor Lees meer
Klacht van Bert. op 05 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Loop er al een tijdje mee, maar wil het toch even kwijt.. De kwaliteit van de vis vind ik belabbert, niet alles , maar de Makreel is niet te eten (uitgedroogd). Vanmorgen pot zuire haring gekocht, 2de halve prijs 299 euro 1pot, In... Lees meer
Klacht van awaketrees op 05 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Bij het eten van rozijnen vond ik een steentje, ter grote van een rozijn, in mijn mond. Gelukkig heb ik er niet op gebeten :) Lees meer
Klacht van glades op 04 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik doe mijn boodschappen graag bij Jumbo Leyweg te Den Haag. vandaag was ik er weer rond de middag uur. het was behoorlijk druk en er stonden meer dan 4 klanten in de rij. dus ik zei tegen een klant:ooh wat goed, vandaag... Lees meer
Klacht van Hemelhof 15 op 04 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Al een paar weken ben ik op zoek naar koek/speculaaskruiden om kruidkoek te bakken.In geen enkele Jumbo te krijgen. Zijn ze uit de winkel verdwenen of hebben jullie ze alleen maar in december? Ik bak het hele jaar door en ik... Lees meer