Mijn Klacht:
Woensdag 22-07-2015 ging mijn schoonmoeder samen met mijn dochter en een vriendje met de trein van 13.20 van Amsterdam naar Zandvoort .
Hierbij zijn ze per ongeluk in een stiltecoupé terechtgekomen dit werd niet duidelijk aangegeven. De kinderen beide 7 jaar gingen apart zitten dit was hun eerste treinritje en dus waren ze niet stil. Tijdens de reis kwam de hoofdconducteur boos naar de kinderen toe en begon te dreigen met 90 euro boeten ze moesten wel luisteren naar hem dit moesten ze namelijk op school ook. Dit ging allemaal op een zeer intimiderende toon toen mijn schoonmoeder haar excuus aanbood en naar een andere coupe wilde gaan bleek dit niet voldoende en bleef de conducteur zich richten naar de kinderen. Hiermee waren de overige reizigers het ook niet mee eens en vonden dat ze gewoon moesten blijven zitten. Door dit incident waren de kinderen erg overstuur en willen ook niet meer met de trein op pad is dit nou de bedoeling van de NS?
Ik vindt ook dat mensen die geweld gebruiken richting conducteurs hard moeten worden gestrafd maar als je als hoofdconducteur zo met kinderen van 7 jaar omgaat vraag ik me af of je wel geschikt bent om dit werk uit te voeren.
Gewenste Oplossing:
Denk dat de NS hier toch wel zelf met een passende oplossing moet komen. Misschien om te beginnen met een excuus.


