Mijn Klacht:
Hoewel ik niet graag publiekelijk mijn klacht kenbaar wil maken doe ik dit nu toch. De reden hiervoor is dat mijn probleem blijkbaar niet wordt opgelost en ik na een duidelijk verhaal te hebben getypt naar de servicedesk ik een standaard antwoord krijg hoe je zelf je internetsnelheid kan verbeteren. Er is geen eens moeite genomen om mijn bericht te lezen want hieruit kon men al weten dat dit niet aan mij ligt, maar het Ziggo netwerk.
Het probleem is als volgt: In de avonduren (vooral tussen 18:00 / 22:00) is de verbinding dermate traag dat je soms nog geen 20% van je daadwerkelijke downloadsnelheid kan behalen. Overdag heb ik, en de rest van het appartementencomplex, dit probleem NIET. Er zou al tot 2x toe iets zijn gewijzigd maar niets blijkt minder waar. Er is aan de gebruikerskant nog niets veranderd.
Kort op een rijtje wat ik zelf al heb gedaan.
– Modem waardes gecontroleerd. Deze zijn prima in orde.
– Andere bekabeling gebruikt
– Andere pc gebruikt
– Andere router gebruikt
– Andere Ziggo splitter (coax) gebruikt
Gewenste Oplossing:
De capaciteitsproblemen in de buurt oplossen. Een keer niet de maximale snelheid halen kan ik mee leven maar dit probleem doet zich dagelijks enkele uren voor en is onacceptabel.


