Klacht: Schoenen verkleurd na behandeling Multi protector

RoelW1976 op 01 maart 2022 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status In behandeling
Datum 1 maart 2022

Een klant heeft nieuwe Bjorn Borg sneakers aangeschaft en deze behandeld met een multi protector, waarna de schoenen wit uitsloegen. De klant is teleurgesteld over de reactie van de klantenservice van Ibood, die de verantwoordelijkheid bij de klant legt en aangeeft dat de schoenen niet geretourneerd kunnen worden. De klant vraagt om een passende oplossing voor de onbruikbare schoenen.

Mijn Klacht:

Afgelopen week mijn Bjorn Borg sneakers binnen gekregen, uiteraard zoals met elke nieuwe schoen heb ik ze gelijk ingespoten met multi protector ter bescherming tegen vocht en vuil. Tot mijn grote verbazing waren deze schoenen na 10 minuten wit uitgeslagen, helaas is dit niet meer te verhelpen.

Tot mijn nog grotere verbazing krijg ik vanuit de klantenservice van Ibood te horen dat dit mijn eigen schuld zou zijn en dat ik de schoenen niet kan terug sturen.

Ik zit nu met schoenen van €50 waar ik helemaal niks mee kan en de reactie van Ibood van ik echt onacceptabel. Een schoen hoor je te kunnen beschermen, de schoenen zijn qua materiaal dus zeer beperkt.

Graag hoor ik een gepaste oplossing.

mvg

Roel Willemsen

Gewenste Oplossing:

Vervanging van schoenen in het juiste materiaal of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM