Mijn Klacht:
Beste meneer of mevrouw,
Ongeveer een maand geleden heb ik mijn Apple Airpods Pro (via mijn vriend) naar jullie opgestuurd, omdat deze het niet goed meer deden. Er waren problemen met audio en microfoon, die onstonden al vrij snel nadat ik ze had. Op moment van versturen vielen ze nog binnen de garantietermijn. Van de buitenkant was er niets mis mee.
Na een paar weken hoorde ik dat er sprake was van waterschade. Dat is heel raar, want ik heb ze nooit in aanraking laten komen met vocht en ze zijn bovendien enorm goed beschermd tegen vocht móchten ze ermee in aanraking komen. Na 3 keer vragen of we daar bewijs van mochten zien, werd medegedeeld dat er niks is gevonden dat kapot is aan de Airpods en dat ze teruggestuurd werden. Dit is zo ontzettend raar, eerst is er wel iets kapot gevonden en dan ineens niet. Hoe kan dat nou?
Per slot van rekening kwamen de oordoppen ook zichtbaar kapot terug. De buitenkant die in het oor gaat is gescheurd. Zo heb ik ze ECHT NIET opgestuurd naar jullie en daar heb ik foto’s van als bewijs.
Ik vind het bizar dat ik Airpods opstuur, jullie weigeren ze te repareren en zeggen dat er niets mee kapot is, en ik ze vervolgens zichtbaar kapot terugkrijg. En dat terwijl ik expres een product met een garantie heb gekocht. Dat kan toch zeker niet?
Ik eis mijn geld terug of een nieuw product, maar zoals de situatie nu is, is het onacceptabel.
Vriendelijke groet,
Nina Vossen
Gewenste Oplossing:
Geld terug of nieuwe Apple Airpods Pro
