Klacht: SPAM per mail

BLiesB op 15 juni 2017 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 15 juni 2017

Een klant van H&M heeft zich herhaaldelijk uitgeschreven voor de nieuwsbrief van de H&M Club, maar blijft ondanks deze pogingen regelmatig aanbiedingen per mail ontvangen. Zowel de klantenservice als de communicatie via social media hebben geen oplossing geboden, waardoor de klant gefrustreerd is over de aanhoudende spam.

Mijn Klacht:

Ik heb me ooit ingeschreven bij de H&M Club en ontvang sindsdien met grote regelmaat aanbiedingen per mail. Ik heb me daar meerdere keren voor uitgeschreven en altijd de melding gehad dat dit succesvol verlopen is.
Nu een aantal weken verder blijf ik mails ontvangen.
Ik heb de klantenservice gemaild maar zonder succes. Ook via social media geen gehoor gekregen en net de zoveelste newsletter mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat ik per direct uit de mailinglist word gehaald en geen enkele mail van H&M meer ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over H&M

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over H&M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM