Klacht: Service

Angela Rambali op 12 april 2017 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 12 april 2017

Een klant van H&M ervaart problemen met de klantenservice, aangezien zij meerdere keren heeft geprobeerd te bellen zonder succes door lange wachttijden. Daarnaast heeft zij verschillende e-mails gestuurd, maar geen enkele reactie ontvangen, wat haar ontevredenheid vergroot.

Mijn Klacht:

Ik heb al meerdere malen geprobeerd te bellen maar kwam er helaas niet doorheen vanwege de te lange wachtrij. Ook heb ik meerdere malen gemaild maar heb daar geen reactie op ontvangen. Ik ben een trouwe klant die op dit moment zeer ontevreden is maar nergens terecht kan.

Gewenste Oplossing:

Als ik terug gebeld wordt en mijn vragen beantwoord worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over H&M

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over H&M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM