Klacht: Onterechte blokkade account

EAR1991 op 17 mei 2017 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 17 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hierbij een klacht over H&M.
In maart jl. een tweetal bestellingen geplaatst en de betaalwijze op acceptgio gezet. De acceptgiro zat niet bij de bestelling dus ik heb gevraagd om deze nader toe te sturen zodat ik over kon gaan op betalen. Deze nota is nooit door mij ontvangen, weken later volgde er een e-mail van een incassobureau met een laatste waarschuwing voor betaling. Aangegeven dat ik nooit een herinnering en of nota had ontvangen. Het incassobureau bevestigde per e-mail dat het een fout betreft, want ik had betaald aan H&M zonder dat ik een brief of nota had, rekeningnummer had ik namelijk van de website gehaald en mijn gegevens vermeld. De 13,50 aan aanmaankosten zou H&M voor eigen rekening nemen.

Ik heb de bevestiging van het incassobureau ruim 6 keer doorgestuurd aan H&M maar zonder reactie.
Nu ruim 4 weken later is mijn account nog steeds geblokkeerd terwijl het een fout van H&m is. Gisteren telefonisch contact gehad met de klantenservice van H&M, medewerker Rob verwees mij terug naar het incassobureau. Proberen uit te leggen dat het dossier daar gesloten is, ik heb nu met H&M te maken.

Uiteindelijk begrepen we elkaar en meneer belt terug, er wordt aangegeven dat de blokkade pas over minimaal een maand!!! Opgeheven wordt.
Ik vind deze werkwijze zeer onbeschoft, onterecht uit handen geven, nooit reageren op de e-mails en account blokkeren.

Zeer kwalijk en niet verwacht van zo’n organisatie als H&M!!

Gewenste Oplossing:

Na opheffing blokkade en een excuses!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over H&M

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over H&M nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM