Klacht: Verkeerd en slecht product geleverd, geen reactie

klageraa1b5f26 op 19 september 2026 over Hendriksen Mode in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 19 september 2026

Een klant van Hendriksen Mode heeft een verkeerd en slecht product ontvangen na een recente bestelling. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, blijft een reactie uit, wat leidt tot frustratie over het gebrek aan oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb onlangs een bestelling geplaatst bij Hendriksen Mode, maar ik heb een verkeerd en slecht product ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, krijg ik geen enkele reactie. Dit is zeer frustrerend, aangezien ik verwachtte dat mijn probleem snel en adequaat opgelost zou worden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn geld terug te krijgen voor het verkeerd geleverde product.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Hendriksen Mode

Reactie van de melder van de klacht klageraa1b5f26

4 uur geleden - Reageert nergens op

Reactie van de melder van de klacht klageraa1b5f26

4 uur geleden - Koop absoluut niets bij deze dubieuze modezaak Hendriksen en Meyer Zij wisselen steeds van naam !!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten