Klacht: Komen afspraken niet na

Jopee op 18 februari 2022 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 18 februari 2022

Een klant van Guidion heeft herhaaldelijk ervaren dat er geen monteur op de afgesproken tijdstippen verschijnt. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen en in de wacht te staan, ontvangt de klant geen adequate reactie, terwijl er wel rekeningen worden gestuurd zonder dat de installatie heeft plaatsgevonden.

Mijn Klacht:

Al 2x geen monteur op het afgesproken tijdstip…. Bellen bellen bellen na een half in in de wacht en 6 te horen krijgen dat je Zsm wordt geholpen totaal geen reactie… wel rekeningen krijgen maar geen installatie!

Gewenste Oplossing:

Als ze Zsm het komen installeren en een dikke vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guidion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jopee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM