Klacht: Geen monteur, Guidion niet te bereiken

blamberink op 29 oktober 2018 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 29 oktober 2018

Een klant van Guidion heeft op 29 oktober gewacht op een monteur voor een installatie, maar deze is niet verschenen en er is geen communicatie geweest. Na contact met Guidion en Telfort, waarbij de klant lange tijd in de wacht heeft gestaan, werd het probleem niet adequaat opgelost en werd de verbinding verbroken.

Mijn Klacht:

Zaterdag 29 oktober zou er een monteur langskomen voor een installatie. De hele dag thuis gebleven, geen monteur, geen belletje, mail of sms. Vanmorgen Guidion gebeld, verkeerde afdeling, verwezen naar Telfort. Daar konden ze zien dat de afspraak inderdaad niet afgemeld was en weer doorverbonden met Guidion. Na 3 kwartier in de wacht, eindelijk iemand aan de telefoon en het probleem voorgelegd. Antwoord: Sorry en verbinding verbroken.

Gewenste Oplossing:

Als er op korte termijn een nieuwe afspraak wordt gemaakt en ook nagekomen. Excuses zijn ook welkom

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guidion

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guidion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM