Klacht: Reageren niet op klacht

bamwijk op 26 september 2018 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf GSMWeb
Status Open
Datum 26 september 2018

Een klant heeft een Samsung S7 opgestuurd voor garantie vanwege een defecte Aux-uitgang en het niet opladen van het toestel. In plaats van een oplossing voor deze problemen, ontving de klant een verzoek om 278 euro te betalen voor een defect display, wat niet de oorspronkelijke klacht was. De klant meldt dat er geen reactie komt op deze kwestie en verwijst naar negatieve berichtgeving over de samenwerking met Dynafix.

Mijn Klacht:

Samsung S7 opgestuurd binnen garantietermijn met defecte Aux uitgang en toestel laad niet meer op. Krijg bericht of ik even 278 Euro wil betalen voor een defect display , dit was helemaal niet de klacht , krijg geen reactie op mijn klacht hierover. werkt samen met Dynafix die je probeert op te lichten (zie uitzending van Kassa j.l.)

Gewenste Oplossing:

Toestel z.s.m. Gerepareerd terug zonder enkele kosten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM