Klacht: Verkeerde Oral-B opzeborstels

tokine op 20 mei 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 20 mei 2014

Een klant heeft herhaaldelijk contact opgenomen met Groupon over de ontvangen Oral-B opzetborstels, die niet passen op zijn Oral-B Professional Care 1000 tandenborstel. Ondanks de vermelding in de omschrijving dat de borstels geschikt zijn voor alle roterende elektrische tandenborstels, bleek dit niet het geval te zijn. De klant vroeg om retourinformatie, maar had twijfels over het terugkrijgen van zijn geld of Groupon-credits, aangezien hij een verpakking had geopend.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere malen contact gehad met Groupon over de Oral-B opzetborstels die ik ontvangen heb. Ze passen namelijk niet op mijn elektronische tandenborstel.

In de omschrijving van de groupon staat dat deze borstels passen op alle roterende elektrische tandenborstels behalve op de sonische. Ik heb een Oral-B professional care 1000 tandenborstel (een roterende elektrische tandenborstel), de borstels passen er niet op terwijl ze wel overeenkomen met de omschrijving van Groupon. Ik heb hierover 2 mails verstuurd naar Groupon, in eerste instantie met de vraag of de borstels geretouneerd kunnen worden. Er is hier namelijk wel een functie voor, maar aangezien ik een van de 3 verpakkingen geopend heb wilde ik zeker weten dat ik mijn geld (of groupon credits) terug zou krijgen. Ik kreeg het antwoord dat dit niet mogelijk was ivm hygiene.

Ik mailde toen terug met het bericht dat ik de verpakking geopend had omdat ik verwachtte dat ze er op zouden passen, ik heb de borstels niet kunnen gebruiken omdat ze niet passen! De antwoord die zij gaven, was dat ik hier al eerder een melding over gemaakt had en kreeg vervolgens doodleuk hetzelfde antwoord.

Het komt er in mijn ogen op neer dat ik verkeerd geïnformeerd ben en vervolgens houden zij vast aan het feit dat ik de verpakking geopend heb (natuurlijk heb ik dit gedaan ik had intentie om hem te gebruiken). Ik vind dit te belachelijk voor woorden, en daarnaast voel ik mij ook totaal niet serieus genomen aangezien ze doodleuk hetzelfde mailtje naar mij toe sturen en de moeite niet nemen om mijn vragen te beantwoorden.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM