Mijn Klacht:
Ik heb een bestelling gedaan van 2 paar sloffen in dezelfde kleur.
Er is geleverd 1 paar in de verkeerde kleur en Groupon laat de klant die in goed vertrouwen al betaald heeft, opdraaien voor deze fout.
Ze doen net alsof het een geste is dat je gratis kan retourneren, hoezo ik heb toch geen verkeerde bestelling geleverd. Dan gaan zij het geld terug storten, dit duurt enige tijd. Verder moet ik maar een nieuwe bestelling plaatsen en weer betalen.
In een mail welke ik van groupon ontvangen heb naar aanleiding van dit gesprek staat:”Ik moet u er op attenderen dat het in dit geval niet mogelijk is om het product te ruilen, maar enkel het product te retourneren”. Er is dus WEL een anderen oplossing!
De kans dat je dan het juiste product nog krijgt is klein. Maar, zegt de telefoniste, de aanbieding komt nog wel een keer terug! Hoezo, wollen sloffen heb ik niet in de zomer nodig? Of je maar weer vertrouwen in Groupon wilt hebben!?
Dit is op zijn zachts gezegd niet netjes, als je klantgericht bent dan is de benadering volgens mij en de normale normen en waarden, het spijt me en zegt toe dat je per ommegaande de juiste kleur/artikel stuurt en het artikel wat verkeerd is wilt terug ontvangen.
In hun eigen verkoopvoorwaarde onder punt: 2.5. Fouten en omissies na verkoop: In het geval wij een fout of omissie hebben gemaakt en u het product al hebt gekocht:, staat verder niks omschreven, dat vullen ze naar nu mijn ervaring in door ter plekke eerder genoemde oplossing aan te dragen. Die is dat de klant ook verantwoordelijk is voor een verkeerd geleverde bestelling. Omgedraaide wereld!
Verder krijg je te horen dat ze natuurlijk begrijpen dat je teleurgesteld bent, hoe betuttelend!, maar dat ze je geen andere optie kunnen/willen aanbieden. Dan krijg je als je ernaar vraagt alleen een voornaam, over vertrouwen gesproken! Een leidinggevende is er niet?, ik krijg deze in elk geval niet aan de telefoon.
Als je als klant netjes aan je terechte verhaal blijft vasthouden en de telefoniste, die zich in allerlei bochten wringt om je gevoel en verhaal te veranderen, er niet meer uitkomt hangt ze gewoon op!!!!
Hoezo klantvriendelijke! Wanneer die er niet zijn bestaat groupon niet eens!
Ik heb in goed vertrouwen een overeenkomst afgesloten en groupon komt deze overeenkomst niet na. Ik wil graag dat deze de verantwoording neemt voor zijn eigen fout.
Gewenste Oplossing:
graag ontvang ik het juiste artikel zonder verdere inspanning. ik zal het verkeerd geleverde retourneren

