Klacht: Onbeperkt pannenkoeken eten in Buurse

harrybrood op 11 maart 2013 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 15 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Timmerman, Bedankt voor uw bericht. Volgens ons systeem is het probleem inmiddels verholpen. Onze excuses voor al het ongemak. Met vriendelijke groet, Groupon Customer Support

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 11 maart 2013

Een klant heeft vouchers voor onbeperkt pannenkoeken eten gekocht via Groupon, maar ontdekte dat het restaurant een beperkte kaart aanbiedt die niet overeenkomt met de advertentie. Na meerdere telefoontjes met Groupon, waarbij de klant aangaf dat het probleem niet was opgelost, kreeg hij te horen dat er geen verdere actie mogelijk was. Uiteindelijk werd aangeboden om credits voor de overige vouchers te geven, maar de klant verkiest de oorspronkelijke deal.

Mijn Klacht:

Bij Groupon vouchers gekocht voor onbeperkt pannenkoeken eten.
Bij het restaurant krijg je echter een aangepaste kaart (speciaal voor “grouponners”)waar lang niet alle pannenkoeken op staan,ook niet de pannenkoeken die in de grouponadvertentie genoemd worden.
Hierover gebeld met groupon omdat we nog meer vouchers hadden aangeschaft.
Op advies van groupon de volgende voucher ook gebruikt om te zien of het probleem verholpen was.
Niet dus.
Weer met groupon gebeld met deze klacht en ik krijg een email terug dat ze helaas niets kunnen doen omdat ik ervoor gekozen heb de groupon te verzilveren.
Mail terug gestuurd omdat ik nog 2 vouchers heb van dit restaurant maar krijg geen reactie meer.
Vandaag weer gebeld en ik kan voor mijn andere 2 vouchers credits krijgen,maar ik wil gewoon de deal gebruiken onder de voorwaarden zoals ik deze gekocht heb.
Dat schijnt echter niet mogelijk te zijn.

Gewenste Oplossing:

Gebruik van mijn overige 2 vouchers onder de voorwaarden zoals deze in de advertentie vermeld staan en een redelijke compensatie van de 2 gebruikte vouchers.
Mijn vouchers zijn nog maar te gebruiken tot 24 maart.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 15 april 2013 om 17:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Timmerman,

Bedankt voor uw bericht. Volgens ons systeem is het probleem inmiddels verholpen. Onze excuses voor al het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Groupon Customer Support

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM