Mijn Klacht:
Mijn klacht gaat over Cosmedical skincare. Een tijdje geleden heb ik via groupon twee bonnen voor een luxe gezichtsbehandeling inclusief massage gekocht voor mezelf en een vriendin van me.
– Het kostte heel veel moeilijk om een afspraak te maken. Een aantal keer gebeld, maar er werd niet opgenomen op beide telefoonnummers. Uiteindelijk is het wel gelukt. De man vroeg meteen naar het grouponnummer. We zagen hier geen kwaad in en hebben dit gegeven van een van de bonnen. Niet lang daarna zag ik in mijn groupon account dat hij de bon al verzilverd had terwijl we nog geen behandeling hadden gehad!
– Een paar uur voor onze afspraak kregen we een sms dat de afspraak wegens ziekte niet doorging en dat er nog contact met ons opgenomen zou worden voor een nieuwe afspraak. Na een week hadden we nog niks gehoord.
– We hebben vervolgens zo’n 50 keer gebeld, maar op beide telefoonnummers wordt niet opgenomen. We hebben ook de voicemail ingesproken, gemaild en gesms’t, maar allemaal zonder resultaat. Heel frustrerend! Inmiddels is de einddatum al voorbij en hebben we niet het gevoel dat we die behandeling ooit nog gaan krijgen.
We vinden deze hele gang van zaken zeer teleurstellend. We zagen op internet dat er meer klachten over dit bedrijf zijn binnengekomen. Waarom biedt groupon dan dit product nog aan?! Wij willen niet betalen voor iets wat we niet gekregen hebben en ik ontvang het bedrag daarom graag terug op mijn rekening.
Gewenste Oplossing:
Als we ons geld terugkrijgen en als groupon geen aanbiedingen meer van Cosmedical skincare Eindhoven plaatst.

