Mijn Klacht:
Goedendag,
Ik heb ruim3 weken geleden een bon gekocht voor een keratine behandeling voor mijn haar. twv €230,-. Groupondeal voor € 89,-
Nu probeer ik al de hele tijd de voucher te verzilveren via www.bookyourgroupon… helaas geeft men hier steeds aan dat de REF code niet werkt. Ik probeer al 3 weken een oplossing te regelen. Telkens word er gemeld dat er nog geen bericht is en ik weer 3 werkdagen moet wachten. Om vervolgens na 5 werkdagen wederom mail te krijgen dat er nog steeds geen bericht is en ik weer 3 werkdagen moet wachten. Dit al met al 3 weken nu! Ik heb inmiddels al gesproken met rasheeda, hakki en gulcan en xaviera en nog rits aan namen die ik niet eens allemaal bij de hand heb. Ik wil een oplossing !!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik de bon kan gebruiken om mijn afspraak bij de kapper in te plannen en van mijn behandeling kan genieten. Verder zie ik graag een tegemoetkoming van groupon hier voor !!!

