Klacht: Helaas geen UGGS

E. Nouwen op 07 september 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste Els, Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Het volledige aankoopbedrag is teruggestort op uw rekening. Met vriendelijke groet, Groupon Customer Support

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 7 september 2012

Een klant heeft op 12 juli twee paar UGGS besteld via Groupon, maar na herhaaldelijk contact te hebben gehad, ontving hij een e-mail dat de levering niet doorgaat. De klant is teleurgesteld over de situatie, vooral omdat hij een ander aanbod had gemist op basis van de belofte van Groupon, en overweegt juridische stappen te ondernemen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

12 juli 2 paar UGGS besteld (258,= euro). Meerdere malen telefonisch contact gehad. UGGS zouden begin september geleverd worden. Gisteren mail ontvangen dat er niet geleverd gaat worden. Er zal na minimaal 30 dagen terugbetaling plaatsvinden wanneer het een creditcard betaling betreft.
Dit is uiteraard niet acceptabel. Vorige week stond er nl. bij een andere webwinkel een vergelijkbaar aanbod. Hier ben ik na overleg met Groupon niet op in gegaan, aangezien er geleverd zou worden.
Ik overweeg om via mij rechtsbijstand juridische stappen te ondernemen.

Gewenste Oplossing:

Levering op korte termijn of winkelwaarde UGGS (408,= euro) retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 12 november 2012 om 16:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Els,

Volgens onze gegevens is uw klacht behandeld en opgelost. Het volledige aankoopbedrag is teruggestort op uw rekening.

Met vriendelijke groet,

Groupon Customer Support

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM