Klacht: Grouponvoucher Restaurant Full Moon

lltang op 23 mei 2012 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 23 mei 2012

Een klant heeft een Grouponvoucher gekocht voor restaurant Full Moon in Den Haag, maar kon aanvankelijk geen reservering maken via de website. Na telefonisch reserveren werd de voucher bij aankomst in het restaurant niet geaccepteerd, omdat het restaurant niet meer meedeed aan Groupon. De klant diende een klacht in bij Groupon, maar ontving naar eigen zeggen onjuiste informatie en kreeg alleen een gedeeltelijke terugbetaling in de vorm van credits aangeboden.

Mijn Klacht:

Ik heb een Grouponvoucher gekocht voor restaurant FullMoon in Den Haag. Eerst kon ik niet via de website een reservering maken. Dit op 13 April bij groupon gemeld en daarop kreeg ik van groupon bericht terug met een telefoon nummer waarmee ik kon reserveren. Direct telefonisch gereserveerd maar enkele weken later bij aankomst in het restaurant weigert deze echter de voucher te accepteren, omdat ‘ze niet meer meedoen aan Groupon’.
Vervolgens nogmaals een klacht bij Groupon ingedient maar deze reageeren met leugens en valse beschuldigingen (‘u was te laat, het restaurant was volgeboekt, etc.’) Groupon weigert mijn geld terug te betalen, en wil alleen een deel van het aankoopbedrag terug geven in de vorm van ‘credits’.

Gewenste Oplossing:

Volledige aankoopbedrag teruggestort op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 25 mei 2012 om 13:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. Via onze eigen klantenservice kunnen we dit wel. Je kunt contact met ons opnemen via [email protected] of telefonisch op 020 435 0369.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Groupon beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Tot op heden krijgen wij alleen maar de melding: Op deze website kunnen wij klachten niet afhandelen zoals we dat zouden willen. En vervolgens zet Groupon de melding op opgelost zonder enig contact met ons. Erg jammer.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Na enkele dagen proberen te bellen vandaag uiteindelijk 26 minuten aan de telefoon gezeten om iemand van de groupon klantenservice te spreken. Probleem nogmaals voorgelecht maar men kan niets meer in hun systeem vinden en nemen later deze week contact met ons op per email....

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM